מופע בידור

סדנת צחוק

סינמה בלירה

הדרן 

צור קשר 

0524472000 

צפו בטעימה

מאמא סימי
כשהייתי ילד... מאמא סימי נתנה לי 10 לירות, ואמרה לי כפרה עליך חמימו לך תקנה לי מהמכולת של קלמן: 2 בקבוקי חלב,  3 סבון סינטבון, 4 שוקולד חלב של ליבר, חצי קילו גבינה צהובה עם חורים... ועוד  נשאר לי עודף מ-10 לירות! נשבע לכם! היום אתם נכנסים לסופר מרקט עם 100 ש״ח, ולא קונים כלום! למה? למה? כי כל הסופר מרקט מלאה מצלמות!

חיים דרעי איש מצחיק.

מאיפה הוא בא, לאן הוא הולך ואיזה בלגן עשה בדרך?

נולדתי בשכונת עג'מי ביפו, זו היתה ילדות מאושרת מלאת צחוק וסיפורים ששמעתי מאבא סלומון ז"ל. שוק הפשפשים היה לי לאוניברסיטה של החיים, ממנה למדתי את החיים מהכיוון המחויך. ברחובות השוק למדתי להפוך כל רגע בחיים לרגע נוצץ, כל פשפש ליהלום, לצחוק על עצמי ועל החיים.
משוק הפשפשים התגלגלתי לעולם הגדול שם גיליתי את קסמו של תיאטרון הרחוב. לונדון היתה התחנה הבאה בה עצרתי לאסוף עוד ועוד חוויות וללמוד את אמנויות במה. למדתי ליצנות ומשחק אצל פיליפ גולייר, פנטומימה אצל פיטה לילי וליצנות בבית הספר לקרקס “Circus Space” בלונדון. משם המשכתי היישר לניו יורק, שם השתלמתי בליצנות רפואית.
ב-25.8.1991 בשעה 17:43 (!!) התחלתי קריירה מפוארת של קומיקאי, שחקן ועושה שטויות מקצועי. חזרתי לבסיס האם ביפו, שם גיליתי לראשונה את המתנה הגדולה ביותר שהיא לשמח אנשים. מאז אני מביים, כותב, ומופיע במסגרות שונות ומשונות בארץ ובעולם:
  • מופעי היחיד, סינמה בלירה והחיים יפים.
  • הצגות ילדים ונוער חיפה (וביניהן הצגה זוכת הפסטיבל).
  • פסטיבלי חולון, ישראל, ירושלים, עכו.
  • הצגה בשפה המרוקאית "אוריקה" בארץ ובאמריקה.
  • "סינמה בלירה" תיאטרונטו – מופעים בארץ, במולדובה וברוסיה.
  • הופעות בלונדון, אמסטרדם, פריז, ניו-יורק, מולדובה רוסיה ועוד ועוד...
בנוסף להופעות על בימות, אני מדריך סיורים ביפו, סיורים בנווה צדק, ומעביר סדנאות צחוק למבוגרים ולנוער על חשיבות ההומור לחיים של כולנו. כמו כן מעביר את מופע הבידור החיים יפים למגוון קהלים.

אני כאן, עבורכם, מוכן ונחוש להביא שמחה וחיוך לכל מקום בעולם

לחייך וללחוץ לפרטים נוספים